FUNKY BOAT

21.03.2023

LINE UP

DAVID NOVÁČEK

Dj ,producent a remixer house music, především podžánrů groove, progressive a tech house. Svoje tracky nabité energií posílá do světa prostřednictvím těch nejznámějších labelů jako jsou Spinnin' Records nebo Armada Music. Zahrál si na místech jako jsou Ibiza Rocks, Hard Rock Hotel Ibiza, Londýn či na boat Party v Amsterdamu po boku Krydera a Benny Bennasiho. Jeho tracky jsou slyšet po celém světě, neboť je do svých mixů sázejí například Axwell, Steve Angello, Bob Sinclair, Tom Staar, Crazibiza a mnoho dalších předních světových djů.David je bezpochyby náš hlavní headliner a my se na něj neskutečně těšíme!

TOKÁTKO

Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí jako produkční pražského klubu Duplex bude další hvězda na #FUNKYBOAT!Jeho DJské kořeny jsou v undergroundu a miluje techno a tech-house. Se svoji hudbou procestoval místa jako jsou Ibiza, Curych na Street Parade, což je jedna z největších akcí na světě a v květnu 2016 vystoupil ve 20. nejlepším klubu světa - Noa Beach Club v Chorvatsku, kde od té doby vystupuje pravidelně. V létě roku 2022 vystoupil premiérově na festivalu Ultra Europe. V lednu roku 2023 se umístil v rámci Bass Awards 2022 na 1. místě v kategorii nejlepší CZ/SK House DJ. Vystupoval jako support DJ pro Fatboy Slim, Don Diablo, Fedde Le Grand, KSHMR, Purple Disco Machine, Boris Brejcha a nespočet dalších.Jeho mix si zkrátka nesmíte nechat ujít!

PULDIS

Puldis, nymburská žijící legenda Djingu se opět vrátí za mix. Avšak pouze pro tento jedinečný večer!Puldis je zakladatelem Madhouse party, která lámala rekordy v návštěvnosti a občas bylo velmi těžké se na tuto akci vůbec dostat. Poslední akce se konala roku 2016, poté se tento energický chlapík stáhl za zvukařský pult a věnuje se mimo jiné právě zvukařině.Jeho hlavním žánrem byl, je a vždycky bude Dance. Jeho show doprovází neskutečná rychlost mixování tracků a předchází naprosto precizní příprava. Stál u zrodu českých DJ legend, kterým dával jako jeden z prvních příležitosti si zahrát na velké akci. Jedním z nich je třeba Richard Reynolds!Můžete se těšit na perfektně vyladěný set, který bude možná i trochu oldschool. Pokud si chcete zavzpomínat na staré časy a hity milénia v extended verzi, nesmíte chybět! 

THE GROOVIN GENTS

Dva kamarádi, Michal Kouřík (DJ) a Ondřej Čížek (sax) jako The Groovin' Gents nevšedně kombinují elektronickou a živou hudbu v podobě spojení DJingu a živého jazzového saxofonu. Přijďte si užít toto jedinečné spojení v rytmu funku a housu! 

#FUNKYBROTHERZ


Všichni kdo nás znají, tak vědí. Kdo nás nezná, tak pozná. My jsme ti, kteří to pro Vás dávají dohromady. My jsme ti, kteří milují párty!

DJ KOBE

Poděbradský DJ, promotér a sběratel vynilů si pro Vás připravil úvodní set v rytmu Trance, kterým otevře brány Funky Boatu. Že ti to nějak nesedí? Přijď se přesvědčit a nenech si to ujít!

© 2017 #FunkyBrotherz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!